Uzman Mısınız ?

Terapi-Nette , psikolog ve psikolojik danışmanlarla danışanları bir araya getiren online psikolojik destek platformudur. Bu konuda uzmanlarla danışanları bir araya getiren aracı bir rol üstlenmektedir. Alanında uzman psikolojik danışman / psikolog ve klinik psikologların sunmuş olduğu ruh sağlığı hizmetinin dijital ortama taşınmış halidir. Üstelik terapinette.com kurucuları ve tasarımcılarının tamamı psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşmaktadır.

Pro Üyelik

1299₺

Aylık

Evinizin Rahatlığında Seans Yapın

Zoom Değil Terapinette Alt Yapısı

Terapinette.com tüm cihazlarda uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Üstelik danışanınız ile zoomdan görüşmenize gerek yok sitemiz üzerinden sadece siz ve danışanınıza özel üretilen görüşme linklerinden danışanınız ile terapinette.com altyapısı güvencesi ile görüşebilirsiniz.

Yönetilebilir Takvim

Sitemize üye olan uzmanlar çalışma saatlerini kendilerine göre diledikleri gibi ayarlayabilirler.

Destek Hattı

Danışanınızla online seansınızda internet bağlantınız mı kesildi , herhangi bir sebepten dolayı online görüşmeniz mi aksadı ? Sitemize üye olan tüm uzmanlarımıza teknik aksaklıklarda yardımcı olacak ekibimiz ile hizmetinizdeyiz

Sık Sorulan Sorular

Psikoloji , Psikiyatri , Psikolojik Danışmanlık Mezunları sistemimize kayıt olabilirler.

Ücretsiz paketten farklı olarak üye olan uzmanı mesleki açıdan geliştiren ve ön plana çıkaran ekstra özelliklere sahip üyelik biçimidir. Pro veya Platinum üye olmak için  bize ulaşın.

Haftalık olarak her perşembe günü toplu olarak seans ücretleriniz sistemimizde kayıtlı Iban hesabınıza aktarılır.

  • Free üye : Yapılan her seans sonrası % 40 hizmet masrafı
  • Pro üye  : Yapılan her seans sonrası % 20 hizmet masrafı
  • Platinum üye : Hizmet masrafı yok

Kayıt olmak için ön kayıt formunu doldurduktan sonra ekibimiz kayıt onay işlemleri ve sistem kullanımı hakkında bilgilendirme için sizinle iletişime geçecektir. Kayıt Formu için tıklayınız.

Avantajlar

Terapinette Altyapısı

Danışanınız ile ikinci bir video görüşme uygulaması kullanmadan sitemiz üzerinde görüşebilirsiniz.

Otomatik Bildirim

Sizden randevu alan danışanlarınızın bilgileri tarafınıza whatsapp ve mail yolu ile iletilmektedir.

Danışan Etkileşimi

Danışanlarınız ile kendi profilinizin en alt kısmında bulunan yorum ve soru bölümünden etkileşime geçebilir, onların sorularına cevap verebilir , yorumlarını inceleyebilirsiniz. 

Güvenli Görüşme

Online terapi seansları hiç bir şekilde kayıt altına alınmamaktadır , sistemimizin ürettiği linkler sadece size özeldir

TERAPİNETTE.com'da

Evinizin Rahatlığında Çalışın

Evet. Uzman paneliniz üzerinde seans almak istediğiniz aralıkları düzenleyebilirsiniz.

Evet. Uzman paneliniz üzerinden danışanınızın bilgilerini girerek randevu oluşturup , online görüşme linki alabilirsiniz. Bu işlemler hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayarak bize whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz .

Evet. Diyelim ki bulunduğunuz şehirde 3.seansında olduğunuz bir danışanınız rahatsızlandı ve online terapi yapmak istiyor sizde altyapı olarak terapinette’de görüşmek istiyorsunuz ; uzman panelinize giriş yaparak danışanınızın bilgilerini istediğiniz tarih ve saatide belirterek randevu alabilirsiniz ; üstelik bunun için ekstra bir ücret ödemenize gerek yok.

Sitemizde genel olarak belirlenen süre 60 dakikadır, bağlantı süreci ve aksaklık olma ihtimaline karşın 60 dk olarak belirlenmiştir. Seansın 55.Dakikasında ekranınıza uyarı gelecektir  eğer isterseniz 5’er dakikalık eklemeler ile seansınızın süresini uzatabilirsiniz.

Evet. Tüm cihazlardan seanslarınızı yapabilirsiniz.

Sistemimiz üzerinde yaşadığınız herhangi bir teknik problemde 0544 390 12 15 numaralı destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz veya whatsapp destek hattına ulaşmak için tıklayın.

Terapinette.com

– Ruh sağlığı profesyonellerinin  tercihi –