MENÜ

Online Terapi Nette Online Psikolog Nette

Online Terapi imkanı artık her yerde

Evinizde veya bir ağacın gölgesinde.. Nerede isterseniz.

Psikoloğunuz yanınızda.

Online Terapi

Online Terapi ile 36 Farklı İl Gezdik

Uzman Psikologlarımız Online Terapi altyapımız sayesinde şimdiye kadar terapiye ihtiyaç duyan danışanlara hizmet verdi ve vermeye de devam edecek.

Online Terapi hakkında her türlü sorun için sitemizi inceleyebilir, seçtiğin uzmanla 15 dakikalık ücretsiz görüşme yapabilirsin.

Online Terapi

Online Terapi Nedir?

Online terapi, pandemi ile birlikte hayatımıza giren önceden sadece yüz yüze terapi hizmeti veren uzmanların bu hizmeti online platformlar aracılığıyla sunmasıdır. Depresyon, kaygı, OKB, öfke kontrolü gibi sorunları online terapi ile aşabilirsiniz.

Online Terapi Avantajları

Online terapi avantajları sayesinde evinizin rahatlığında terapi hizmeti alabilirsiniz. Terapiste ulaşmanın zor olduğu yerlerde ve görüşülmek istenen terapistin başka şehirde olduğu gibi durumlarda işlevsel olarak kullanılmaktadır. Online terapinin ücreti yüz yüze terapiye göre daha uygundur. Terapinette.com politikaları sayesinde terapi hizmetine hem daha uygun ücretlerle ulaşabilir hem de bu ücreti taksitlendirerek daha rahat bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Terapi hizmeti almak istiyor fakat gidecek bir uzman bulamıyorsanız, görüşme yapmak istediğiniz terapisti önceden seçmek ve ücretsiz ön görüşme yapmak istiyorsanız sizleri bekliyoruz. Sitemizde yer alan alanında uzman psikologlar ile terapi süreci planlayabilirsiniz.

Online Terapi Nedir?
Online Terapist

Online Terapist

Online terapist, terapi hizmeti veren Psikolog/Psikolojik Danışman/Psikiyatr gibi uzmanların bu hizmeti online terapi olarak verdiklerinde kazandıkları ünvandır. Online terapist kadromuzdan bir terapist seçebilir ve hemen terapi süreci başlatabilirsiniz.

Online Terapi Ücretleri

Online Terapi ücretleri Terapinette.com politikası gereği sitemizde yer alan psikolog ve psikolojik danışmanlar terapi seanslarından aynı ücretleri almaktadır. Ücretleri değil uzman kalitesini ortaya koymayı amaçlıyoruz. Daha rahat bir ödeme planı düzenlemek için terapi seans ücretlerini taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. Terapinette.com olarak diğer platformlardan daha uygun ücretlerle terapi hizmeti sunuyoruz. Online terapi almak herkesin hakkı! Yapmanız gereken sadece terapistinizi seçip süreci başlatmak.

Online Terapi Ücretleri
Online Psikolog

Online Psikolog

Online Psikolog, psikoloji bölümünden psikolog olarak mezun olmuş ve terapi hizmeti veren uzmanların bu hizmeti online terapi platformlarında sunması neticesinde kazandıkları ünvandır. Online Psikolog kavramı yakın dönemde hayatımıza girdi, yüz yüze terapinin yanında faydasız olması beklenirken gayet işlevsel bir şekilde insanlara ulaştı. Terapi hizmeti almak isteyen kişiler artık istedikleri psikologlarla yani online psikologlarla istedikleri zaman ve ortamda gerçekleştirebiliyorlar.

Online Terapi Ne Zaman Alınmalıdır?

Online terapi, genelde depresyon, kaygı, OKB gibi psikolojik problemler yaşayan kişilerin başvurduğu bir hizmettir. Terapi hizmeti almak için sadece psikolojik sorunlara sahip olmak gerekli değildir, günlük hayatımızda yaşadığımız küçük sorunları paylaşmak için veya sadece kendimizi ifade edebilmek içinde bu hizmete başvurabilirsiniz. Kısacası öfke kontrolü, aile içi ilişkiler, çiftlerin yaşadığı sorunlar, ilişki sorunları, özgüven, kariyer planlama gibi birçok konuda da online terapi hizmeti alabiliriz.

Nasıl Online Terapi Alabilirim?

Online terapi hizmeti almak için öncelikle sadece sitemizde yer alan alanında uzman psikologlar arasından bir psikolog seçmeniz ve seans ücretini ödeyip süreci başlatmanız gerekiyor. Dilerseniz süreç öncesi 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme imkanı ile de süreç hakkında merak ettiklerinizi sorabilir ve görüşme yapacağınız psikoloğunuzla tanışabilirsiniz. Terpinette.com ile artık çok daha kolay. Hızlı bir şekilde seans planlama, ücretsiz ön görüşme, taksitle seans ödeme gibi bir çok ayrıcalıkla artık online terapi hizmetine ulaşmak çok kolay.

Online Terapi Almak
Online Seans
Farklı Şehir
Online Psikolog

Anasayfa
Uzman Seç
Uzman Bul
Sepet