terapinette.com

Nasıl Çalışır?

Terapinette.com’ da üyelik oluşturmadan 3 adımda kolayca online terapiye başlayabilirsiniz.

1. adım

Uzman Seç

Site içerisinde listelenen terapistlerden kendinize uygun bir terapist seçebilirsiniz. Seçtiğiniz uzmanın profilinde yer alan RANDEVU AL butonuna tıklayarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

2. adım

Tarih ve Saat Seç

Size uygun bir randevu tarihi seçin. Eğer seçtiğiniz tarihte uzmanın boş bir randevu saati yok ise geri gelip yeni bir tarih seçmeyi deneyebilirsiniz! Bir saat aralığı seçerek randevunu oluşturmaya devam edebilirsin!

3. adım

Formu Doldur

Formda yer alan ilgili bölümleri doldurduktan sonra randevu al butonuna tıklayın ardından gelecek ödeme adımlarını takip ederek randevu oluşturmayı başarıyla tamamlayabilirsiniz!

Terapinette.com Güvenirliği

Nitelikli Uzmanlar

Terapinette, güvenli bir çevrimiçi platform üzerinden terapi oturumlarına erişim sağlar. Lisanslı terapistlerle bire bir oturumlar düzenleyebilir, zaman ve mekândan bağımsız olarak terapi almanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Mobil Uyumluluk

 Terapinette, mobil uygulama veya mobil tarayıcı üzerinden erişilebilirlik sağlar. Bu, istediğiniz her yerden ve her zaman terapi hizmetlerine erişebilmenizi sağlar. Mobil uyumluluk, kullanıcıların seyahat ederken veya hareket halindeyken bile terapi sürecini sürdürebilmelerini sağlar.

Esnek Randevu Saatleri

Yoğun bir yaşam tarzına sahipseniz bile endişelenmeyin, Terapinette sizin için uygun randevu saatleri sunar. Esnek bir programla terapi oturumlarınızı planlayabilir ve psikolojik destek almak için zaman yaratmanızı sağlar.

Anonimlik ve Gizlilik

 Terapinette, gizlilik ve anonimlik konusuna büyük önem verir. Tüm oturumlar güvenli ve şifreli bir iletişim kanalı üzerinden gerçekleşir, böylece kişisel bilgilerinizin ve terapi sürecinizin gizliliği korunur.