İletişim

Anasayfa » İletişim

Herhangi bir soru ve destek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Destek ekibimiz sizin için 7/24 aktif bir şekilde çalışıyor.

Dilek,şikayet veya yaşadığınız problemleri destek ekimize detaylı bir şekilde iletin en geç 2 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. Daha hızlı iletişim sağlamak isterseniz bizi arayın!

Sosyal Medya:

[fluentform id=”5″]

Sizinle İlgilenmek İsteriz

İletişim kanallarını kullanarak bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Terapi-Nette , psikolog ve psikolojik danışmanlarla danışanları bir araya getiren online psikolojik destek platformudur. Bu konuda uzmanlarla danışanları bir araya getiren aracı bir rol üstlenmektedir. Alanında uzman psikolojik danışman / psikolog ve klinik psikologların sunmuş olduğu ruh sağlığı hizmetinin dijital ortama taşınmış halidir.

Kredi Kartı, Banka Kartı , EFT , Havale yolu ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorunda direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yapılan görüşmeler terapinin en temel unsuru olan gizlilik çerçevesinde kayıt altına alınmaz. Etik ilkeler gereği psikologar ve psikolojik danışmanlar danışanın paylaştığı bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmaz. Gizlilikle ilgili bilgiler ilk oturumda uzmanlarımız tarafından danışanlarla paylaşılmaktadır.

Ödemeler kredi kartı ile yapılabilmektedir. Ödeme sistemimiz iyzico güvencesi altındadır. Tüm kişisel bilgiler, ulusal ödeme işlemcisi tarafından korunarak güvence altına alınmaktadır.

Sayfanın üst menüsünde bulunan ‘Danışan Olarak Kaydol‘ butonuna tıklayarak e-postanıza gönderilen kod ile yapılan doğrulamayı tamamlayarak üyelik kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Listelenen danışmanlarımızdan seans almak istediğiniz kişinin ‘Randevu Al’ butonuna tıklayarak istenen bilgileri tamamlamanız sonucu başarılı bir şekilde seans oluşturabilirsiniz.

Hayır, online psikolojik danışmanlık hizmeti veren bir çok kuruluştan farklı olarak, sadece internet üzerinde değil, fiziken var olan, gerçek bir terapi merkeziyiz. Ankara Çankaya’da (PARADOKS PSİKOLOJİ) bulunan merkezimiz bireysel yetişkin terapileri, çocuk-ergen terapileri ve çift terapisi alanlarında Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet vermektedir.

Hayır,yaptığınız hiçbir görüşme kayıt altına alınmamaktadır.

Görüşmenize katılamayacağınız durumda, görüşme saatinden en az 24 saat öncesine kadar seansınızı ücretsiz iptal etme hakkına sahipsiniz. 24 saat öncesine kadar iptal edilmeyen görüşmelerin ücretini ödemeniz gerekmektedir,uzmanınız veya Terapi-Nette ile iletişime geçerek ücretini ödediğiniz ancak katılamadığınız seans için yeni bir tarih alabilirsiniz ?

Yol Tarifi Al