Eda Gözükara

Psikolog

Eda Gözükara

Uzmanlık Alanları

Terapi Yaklaşımları

Psikolog Eda Gözükara

Hakkında

Psikolog Eda Gözükara Kimdir?
Psikolog Eda Gözükara Toros üniversitesinin 1 yıl ingilizce hazırlık olmak üzere, 4 yıllık burslu psikoloji lisans bölümününde eğitim aldı.

Lisans eğitimi boyunca 3 tane yüksekonur belgesi,2 tane onur belgesini akademik başarısından dolayı almaya hak kazandı. Şimdi ise uzmanlığını almak için master (yükseklisans) yapıyor ve tez aşamasında. Bunun yanı sıra 2 yerel gazete köşe yazarlığı ve bir dergide psikolog yazarlık yaparak bilgi paylaşımı yapmaktadır.

Lisans eğitiminde hayalini kurduğu akademisyenliğe ilk adımını, daha önceden araştırmamış bir konuyu araştırarak üzerinde çalıştı, öğrenciye kapalı uluslararası akademisyen kongresinde kabul gören başarılı makalesi henüz öğrenci iken uluslararası ingilizce bir dergide yayınlandı( Ülkemizde Makaleye dergiparktan ulaşabilirsiniz).
-Bazı Sosyal Medya Değişkenleri Açısından Ergen ve Genç Yetişkinlerin FoMO Düzeylerinin İncelenmesi-

4 yıllık eğitim hayatının ilk yılından son yılına kadar gayret ve istekle her yıl teoride öğrendiklerini uygulamada birleştirmek ve iyi bir psikolog olmak için gönüllü ve zorunlu stajını 5 dönem boyunca 3 yıl gönüllü 2 yıl zorunlu olarak başarıyla tamamladı. Stajda bir çok vaka gözlemledi, görüşmelere katıldı, hastalarla birebir iletişim ve etkileşime girdi,süpervizyon aldı, etkinlikler yaptı, psikiyatri visitlerine katılarak bilgilerine bilgi kattı.
Staj yaptığı yerler şu şekildedir;
-Malatya Eğitim ve Araştırma hastanesi “bebek ve ruh sağlığı” (2015-2016),
-Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi “Psikiyatri yatan hasta servisi” (2016-2017)
-Malatya Eğitim ve Araştırma hastanesi
“Nöroloji” (2017-2018)
-GATA , Ankara psikiyatri yatan hasta servisi ve nöroloji (2018-2019)
-Aile Çalışma ve Sosyal Hiz. Bakanlığı, Mersin (2019-2020)
Psikolog Eda Gözükara eğitimi boyunca bir çok ulusal psikoloji kongrelerine katılarak kendini farklı alanlarda geliştirmeye devam etti.
Kongrelerden bazıları şu şekildedir;
-Ulusal Psikoloji kongresi, Kayseri (2018)
-Ulusal Psikoloji kongresi, ODTÜ (2019)
-İnsan Kaynakları Zirvesi 9, Mersin (2020)
-İnternational EMI Entrepreneurship Social Sciences Kongres, İstanbul (2020)

Psikolog Eda Gözükara, 2020 yılında uzmanlığını alırken Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimini başarıyla tamamladı ve bilişsel davranışçı terapistidir.
Bunun yanısıra Aile Danışmanlığı Eğitimini tamamlamıştır.
Farklı gazetelerde Halen devam etmekte olan köşe yazarlığı , Ateşe dergisinin psikolog yazarıdır. Terapilerine Ankara’da bulunan Paradoks Psikolojik Danışmanlık Merkezinde devam etmektedir

Randevu alma alanı

Randevu Al

Psikolog Eda Gözükara’dan randevu almak için Randevu Al butonuna tıklayarak adımları takip ediniz . Randevu nasıl alınır detaylı bilgi için tıklayınız.

Uzmana Ücretsiz Soru Sor

Psikolog Edagözükara’ya  bu alanı kullanarak kimliğiniz gizli bir şekilde soru sorabilirsiniz , sorunuzun cevabı belirtmiş olduğunuz mail adresinize uzman tarafından iletilecektir ayrıca isminiz görünür bir şekilde soru sormak  isterseniz sayfanın en altındaki yorum / soru alanından soru sorabilirsiniz.

[fluentform id="11"]

Randevu Al

Tarih Seç , Terapiye Başla

Terapi-Nette , psikolog ve psikolojik danışmanlarla danışanları bir araya getiren online psikolojik destek platformudur. Alanında uzman psikolojik danışman / psikolog ve klinik psikologların sunmuş olduğu ruh sağlığı hizmetinin dijital ortamdan erişmek için ; Terapinette.com Ankara’da bulunan ofisimizi ziyaret edin; Paradoks Psikoloji

 
0 0 oy
Uzman Puanı
Abone
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle